Inzerát na Aukru, který (nejen) nás zabíjí! Prodává se: Kolík na zabíjení upírů

Na Aukru lze najít opravdu cokoliv. Momentálně se zde draží "kolík na zabíjení upírů", chybí zde snad již jen kolík pro váš ďolík.
Hashtagy článku: #CZ/SK #Zábava
zdroj: Aukro
reklama

Tento unikátní předmět nabízí uživatel s nickem "palbro", úvádí že kolík byl již jednou použit, proto je zde prodáván se statusem "použitý". Aukční cena se zatím pohybuje na částce 240 kč(jak uvidíte dole na obrázku) a i vy máte možnost přihodit.

Neméně zajímavé jsou i otázky potencionálních kupujících, kteří se snaží zjistit vše o nabízeném produktu. Vypadá to, že poptávka po tomto nedostatkovém zboží je vysoká a cena by se mohla vyšplhat až do astonomických výšin. Prodávájící hbitě na všechny otázky odpovídá.

Zpráva od uživatele: g**r (221)

Vaše nabídka mne zaujala! Jsem po většinu času na cestách a tak je pravděpodobnost mého setkání s upírem velice vysoká. Konzultoval jsem možnost nákupu antiupířího kolíku se svým osobním knězem a ten, po prostudování příslušných materiálů a konzultacích se svými nadřízenými, mne upozornil na několik závažných faktů. Kolík by měl být řádně vysvěcen, jinak není funkční. Vysvěcený kolík se okamžikem vysvěcení stává religiózním předmětem a jako takový je majetkem církve a měla by s ním zacházet pouze osoba duchovní, nejlépe jeptiška. Avšak ani kněz by se prý manipulaci s kolíkem nebránil. Projevil rovněž živý zájem o to, zda vámi nabízený kolík je kompletní, tedy i vysvěcený, a pokud ano, jak je možné, že unikl zahrnutí do restitučního seznamu předmětů nárokovaných církví! Mne osobně trochu děsí představa, že bych měl ke svým cestovním zavazadlům ještě přidat kněze! (Jeptiška nepřipadá v úvahu, proti této alternativě se hned zpočátku kategoricky staví moje manželka.) Navíc by mi to pronikavě navýšilo cestovní náklady a mohlo by to mít i negativní dopad na moji živnost!
Jistě máte jako výrobce upířích kolíků s tímto zkušenost a poradíte mi, jak tuto svízelnou situaci vyřešit? A ještě nezapomeňte se spojit s vaším místním farním úřadem. Můj kněz již existenci kolíku oznámil a bude prý potřeba ohledat jeho stav, myslím kolíku, a katalogizovat ho!

Na váš dotaz sděluji, že kolík byl prvním použitím naopak bohužel trochu znesvěcen. Světit jej ale nenechám, tudíž církevní nároky jsou bezpředmětné. Informoval jsem se, zda se svěcením zlepší účinnost nástroje při bodání do upíra. Certifikovaným specialistou na upíří záležitosti mi bylo sděleno, že pro likvidaci upíra je jen nutné, aby mu libovolný dřevěný předmět protnul srdce. Je znám a dokumentován případ, kdy byl upír probodnut velkou třískou která odpadla po úderu blesku do telegrafního sloupu. Tento sloup nebyl rozhodně svěcen, byl jen impregnován fenolem proti hnilobě a červotočům. Doporučuje se případně jen kolík před použitím ponořit na chvíli do svěcené vody. Údajně lépe proniká do těla netvorů. Tento efekt může být ovšem způsoben kluzkým povrchem kolíku. Je obecně známo, že kolíky pronikají po zvlhčení lépe do těla.

Zpráva od uživatele: y****w (55)

Dobrý den, mám velký zájem o předmět, avšak poštovné mne neláká.. není možný jiný způsob dopravy, příp. předání?
Předem díky za odpověď.

 

Děkuji za vaši připomínku, poštovné jsem přiměřeně upravil. S osobním předáním je bezpečnostní problém, jsou jisté indicie toho, že aukce vzbudila rozruch mezi upíří komunitou a hrozilo by napadení hejnem upírů. Bezpečnostní opatření byly i důvodem vysokého poštovného či předávacího poplatku. Měl jsem úmysl předávat kolík na vysvěceném místě a v předávacím poplatku bylo zahrnuto dopravné na tento svatý bod. I při zaslání poštou mám velké náklady díky zajištění zásilky, rozhodl jsem je ovšem velkoryse dotovat ze svých sociálních dávek,  pro budoucnost lidské rasy. Nerad bych také, aby na mně leželo podezření, že přemrštěným poštovným chci okrást Aukro o provize, jak to dělá spousta prodejců nakažených upýřím syndromem.

Zpráva od neregistrovaného uživatele:

fungujje to take na tchyně už dlouho mi pije krev.jake mate rozměry čim větši tim lepši,nemusi byt hoblovany.kladivo mam.

Ano, kolík je v podstatě univerzální nástroj a dá se používat na veškeré netvory sající krev včetně tchyní.
Sám v tomto použití nemám osobní zkušenost, moje tchyně bývaly vždy vcelku příjemné a ta poslední výborně vaří. Co se týká rozměrů, prodávaný kolík je dlouhý 28 cm.

zdroj: Aukro

Prodejce ještě dodává: Na dotazy kupujících sděluji, že používání tohoto nástroje, jako náhražky na Aukru prodávaných análních kolíků, se zásadně nedoporučuje a je jen na vlastní nebezpečí příjemce.

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 1x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení