Jaromír Jágr se zastal Karla Gotta. Fanouška poslal do míst, kde ani slunce nesvítí

Jaromír Jágr se zase jednou předvedl jako borec, když se zastal čerstvě 80letého Karla Gotta.
zdroj: Facebook, Jaromír Jágr 2x
reklama
5/5 - (6 votes)

Jaromír Jágr zveřejnil na svém Facebooku fotku s Karlem Gottem z jeho oslav 80. narozenin a připojil k tomu několik pěkných vět jako poctu "mistrovi".

"On je ten, co dokázal spojit vůli, pracovitost, talent a skromnost. On je ten, který nám dává zapomenout na starosti při poslechu jeho písní. On je ten, který nám svou přítomností dodává naději, že dobro, laskavost a slušnost může zvítězit a to nejen v pohádkách. Děkujeme. Oslava 80. narozenin Karla Gotta, to byl pro mě jeden z největších zážitků," napsal Jarda o Gottovi.

Během chvíle se vyrojilo několik haterů, každý hater má totiž kolikrát ve svém volném čase milion chvilek na to někoho urážet. Jágr si na sebe hatery z řad strážců morálky poštval zejména svou návštěvou Číny, kdy se domlouvali mimojiné na propagaci hokeje na zimních olympijských hrách v roce 2024.

Nyní to schytal na jeho profilu Karel Gott a to neměl dotyčný "fanoušek" dělat. Jágr ho totiž uzemnil jasnou odpovědí. "Jdi do pr****," napsal provokatérovi hokejista.

zdroj: Facebook, Jaromír Jágr

Opravdoví fanoušci Jaromíra Jágra tuto jasnou a stručnou reakci ocenily, protože jeho komentář měl po chvíli několik stovek lajků a pozitivních reakcí.

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (6 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení