Jedna z nejkrásnějších modelek v Česku si vybrala přítele s potetovaným obličejem

Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Finalistka Miss Czech Republic a jedna z nejkrásnějších modelek v Česku Natálie Kočendová si vybrala za přítele muže s potetovaným obličejem. A není to nikdo neznámý.
reklama
5/5 - (2 votes)

Přítelem Natálie Kočendové je známy showman a kadeřník z vlastního barber shopu Laky Royal jménem Lukáš Vlačuha. Je to jeden z nejznámějších kadeřníku v Česku i na Slovensku a mezi jeho velké kamarády patří i raper Rytmus.

Nejvíce se proslavil svým MMA zápasem na půdě organizace Oktagon, kdy se stal součástí reality show Projekt X, ve které hlavní aktér, kterým byl Peter Benko trpící nadváhou, hubnul a trénoval, aby se ve finále postavil soupeři v regulérním zápase MMA. Tímto soupeřem byl právě Laky alias Lukáš Vlačuha, který mimo jiné v jedné předzápasové hecovačce dostal od Petera Benka přede všemi diváky facku.

Kadeřník Lukáš má potetovaný téměř celý obličej od ucha k uchu, krk i zbytek hlavy. Ve svém životě si toho zažil hodně, protože vyrůstal v dětském domově, propadl hazardu a svůj první barber shop dokonce prohrál na automatech.

Vypadá to však, že se nyní vzchopil. Za pomoci majitelů Oktagonu má nyní kadeřnické salóny v několika městech Česka a dokonce i v Bratislavě. A k tomu všemu sbalil krásnou missku Natálii Kočendovou.

Podívejte v galerii na to, jak jim to spolu sluší.

1

Obrázek 1 z 10

Kráska si vybrala přítele s potetovaným obličejem.

Podívejte na jejich další společné fotky...

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (2 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení