Manželce Trumpa postavili v rodném městě sochu. Vypadá jako šmoulinka nebo strašák do zelí

Manželce amerického prezidenta Trumpa postavila v rodném Slovinsku sochu. Melanie Trump ovšem nebude příliš nadšená...
zdroj: Instagram, melaniatrump.style/Youtube
reklama
5/5 - (2 votes)

V poslední době, když někomu slavnému v domovské zemi udělají sochu, většinou to nedopadá dobře. Své by mohl vyprávět i fotbalista Cristiano Ronaldo, kterému postavili sochu na rodné Madeiře, která si s fotbalistou v obličeji příliš nezadá.

Ještě hůře však dopadla první dáma USA Melanie Trump, které postavili sochu v Sevnici ve Slovinsku, kde vyrůstala. Nejenže se jí vůbec v obličeji nepodobá, otřesné je i všechno ostatní.

Autorem dřevené sochy je místní lidový umělec Aleš Župevc, který si za oceánem v Bílem domě tímto asi příliš přátel neudělal. Místní totiž komentují sochu slavné rodačky tak, že vypadá jako šmoulinka nebo strašák do zelí. "Určitě potřebuje facelifit," komentují další motoristickým termínem.

zdroj: Youtube

Obličej je naprosto nerozeznatelný. Jediné, podle čeho by se dalo odvodit, že jde o Trumpovu manželku, je modrý kabát, který měla Melanie na sobě při prezidentské inauguraci v roce 2017.

Sevnice se po Trumpově zvolení stala terčem mnoha turistů. Nyní tak v malém městečku se 17 tisíci obyvateli mají pro turisty o atrakci navíc. Akorát vyčnívá spíše svou bizarností asi tak podobně jako orloj v Brně.

Podívejte nyní na videu na záběry sochy s "podobiznou Trumpovy manželky.

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (2 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení