MikeJePan hrozí 12 let vězení. Kamaráda Pavla Novotného zatkli při přebírání úplatku

MikeJePan, který se proslavil na Youtube urážením strážníků městské policie, hrozí 8 až 12 let vězení. Policie jej zadržela při přebírání úplatku. Za trestný čin vydírání může ve vězení strávit 8 až 12 let.
zdroj: Instagram, mikejepan_
reklama
5/5 - (5 votes)

Mladý potížista a výtržník, který se původním jménem jmenuje Mikael Oganesjan, měl být podle zdroje serveru Expres zadržen během úterních odpoledních hodin na jedné z pražských čerpacích stanic. MikeJePan by měl být nyní u výslechu a do 48 hodin se rozhodne, zda zůstane ve vazbě, nebo ne.

"V tuto chvíli nelze říct, zda bude podán návrh na vzetí do vazby. Zadržení proběhlo dnes, běží tam 48hodinová lhůta. Je to otázka následujících dnů, až policejní orgán provede výslech, sdělí obvinění a následně předloží protokol o výslechu státnímu zastupitelství, aby se rozhodlo, zda se bude dávat návrh na vazbu, nebo ne," uvedl mluvčí Městského státního zastupitelství v Praze Aleš Cimbala Cimbala.

Ještě před svým zadržením řešil MikeJePan jinou nepříjemnost, a to zablokování svého Youtube kanálu. Ten mu Youtube zablokoval již podruhé. Vypadá to, že nejen byznysový plán založený na úražení jiných lidí, ale i celý život se MikeJePan začíná rozpadat jako domeček z karet.

Je tedy dost možné, že MikeJePan dopadne stejně jako jiný pražský provokatér Leo Beránek, který si momentálně odpykává trest odnětí svobody za napadení.

MikeJePan je také kamarádem řeporyjského starosty za ODS Pavla Novotného, který si takové kamarádství může zařadit do svého seznamu všemožných kontroverzí s jeho osobou.

1

Obrázek 1 z 5

Ješte před svým zadržením se MikeJePan vyjádřil na Instagramu ohledně zablokovaného kanálu na Youtube.

Podívejte na další obrázky ohledně této kauzi...

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (5 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení