Miloval ženy, ale vzal si muže. Tato známá herečka zlomila Milanovi Peroutkovi srdce


Hashtagy článku: #ŽádnéNicNásNenapadlo
zdroj: instagram.com
reklama
Rate this post

Herec, moderátor a zpěvák Milan Peroutka ml. v minulosti randil se ženami, nyní je ale šťastný po boku svého partnera Dominika Roubínka. V sobotu s ním umělec uzavřel registrované partnerství.

Milan Peroutka / Zdroj: youtube.com

Server Ženy.iPrima.cz píše, že se Milan v minulosti často objevoval na veřejnosti s krásnými ženami. Nikdo netušil, že ho přitahují kluci.

Jeho partnerkou byla Michaela Tomešová, za svobodna Doubravová, se kterou chodil šest let. Partneři se rozešli, Tomešová mu prý zlomila srdce, Peroutka si pak prošel těžkým obdobím.

Milan Peroutka / Zdroj: youtube.com

Po rozchodu začala herečka Michaela randit se svým kolegou Romanem Tomešem, kterého si v roce 2016 vzala a s nímž vychovává dva syny.

Od té doby uplynulo několik let a Milan to své expartnerce odpustil. Před časem pro server Ženy.iPrima.cz řekl, že s bývalou přítelkyní jsou kamarádi a mají dobrý vztah.

Milan Peroutka a Michaela Tomešová / Zdroj: Instagram.com

Spojován byl i se svou kolegyní Annou Julií Slováčkovou či Nikolou Čechovou. Umělec však nikdy nepotvrdil, že s nimi randil.

Několik let chodil na různé akce sám a teprve v únoru letošního roku naznačil, že už není singl.

Milan Peroutka / Zdroj: youtube.com

Milan Peroutka ml. a Dominik Roubínek uzavřeli před pár dny registrované partnerství, svatba se konala na Nymbursku.

„Mám kluka. Je skvělej. Je natolik skvělej, že jsem se otevřel té možnosti mít kluka… Přitvrzuju, že jsem se rozhodnul si ho v sobotu vzít a představit i vám,“ napsal na Instagramu Milan Peroutka.

Milan Peroutka / Zdroj: Instagram.com

Blahopřálo mu mnoho slavných lidí a jeho fanoušků. Michaela Tomešová vyjádřila svému expříteli plnou podporu, je na něj hrdá.

Pokračujte ve čtení.
Rate this post
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení