Mladí lidé dneška vyrůstají v nejpropojenějším a technologicky nejvyspělejším světě v dějinách, přesto se jejich pocit štěstí propadá na historická minima. Co stojí za tím, že generace, která má neomezený přístup k informacím, možnost cestovat a komunikovat během vteřin, se cítí ztracená, vyčerpaná a bez budoucnosti?
Generace, která měla být nejšťastnější. Proč je tomu naopak?
Ještě před několika desetiletími platil relativně stabilní vzorec: lidé byli nejspokojenější ve svých dvaceti letech, poté jejich subjektivní pohoda během středního věku klesala a po padesátce se opět zvedala. Nová data však ukazují zásadní zlom.






