Monika Leová byla strachy bez sebe: Se synem skončila v nemocnici. Prozradila, co se stalo


Hashtagy článku: #Dítě #Monika Leová
zdroj: Foto: instagram.com/Koláž: bulwar.cz
reklama
Rate this post

V září loňského roku se stala Monika Leová, známá moderátorka a modelka, dvojnásobnou maminkou. Tento životní milník pro ni byl nesmírně důležitý a šťastný, když přivítala na svět svého syna. Celý proces proběhl bez komplikací a nový přírůstek do rodiny byl zdravý a krásný.

Společně se svým manželem Martinem vychovávají dva potomky, dceru Miu a syna Maxe. Monika se věnuje svým dětem s láskou a péčí, tráví s nimi hodně společného času a sdílí okamžiky jejich života na sociálních sítích, jako je Instagram.

Nedávno však došlo k nepříjemné události, která vystrašila celou rodinu. Monika se s dětmi nacházela venku, když se dcera i syn začali rozplakat. Snažila se je uklidnit a najednou vzala oba do náruče. Bohužel v tomto momentě se udělala nepříjemná chyba, když Monika uklouzla na rampě a Max jí vypadl z ruky, spadl na tvrdý beton.

Foto: instagram.com

„Bohužel jsem se ale sklouzla na rampě a Maxík mi vypadl z ruky a spadl na beton,“ prozradila Leová pro Super.cz.

Při pádu se Max lehce zranil a začal plakat, nicméně situace se zdála být v pořádku. Avšak poté, co začal kluk usínat a téměř nereagoval, rodiče se začali obávat o jeho zdraví. Monika okamžitě zavolala záchranku a s Maxem strávila noc v nemocnici. Naštěstí se klukovi podařilo zotavit a vrátil se domů do bezpečí rodinného krbu.

Foto: instagram.com

V sobotu večer Monika sdílela na svém Instagramu pohodové video se svým mužem a synem, ve kterém vyjadřovala vděčnost za to, že je vše v pořádku a Max se uzdravuje. Tato událost byla pro rodinu velkým zlomem, ale i zároveň příležitostí uvědomit si, jak je důležité chránit a milovat své blízké.

Monika Leová se postavila před výzvu, kterou zvládla s odvahou a sílou matky. Její příběh je poučením pro všechny rodiče, aby si vážili každého okamžiku se svými dětmi a dbali na jejich bezpečí a ochranu.jejím postř rkem je poučením pro všechny rodiče, aby si vážili každého okamžiku se svými dětmi a dbali na jejich bezpečí a ochranu. Jedině tak můžeme vytvořit bezpečné a šťastné prostředí pro naše nejdražší.

Pokračujte ve čtení.
Rate this post
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení