Mrtvý promluvil při pohřbu z rakve. Vtipným vzkazem pobavil pozůstalé

Opravdový smysl pro humor až za hrob předvedl muž jménem Shay Bradley během svého pohřbu v irské vesničce Kilmanagh. Muž, který zemřel ve věku dvaašedesáti let si pro pozůstalé připravil poslední ze svých vtípků. A stálo to za to.
zdroj: Facebook, Andrea Bradley
reklama
5/5 - (10 votes)

Shay Bradley, který byl válečným veteránem, se poslední tři roky potýkal s vážnou nemocí. Věděl, že jeho cesta se blíží ke konci a tak poslední rok života strávil tím, aby si připravil na svůj pohřeb dokonalý vtip. Takový, že na něj opravdu nikdo nezapomene.

V momentě, kdy byla během pohřbu rakev spouštěna dolů do vykopané jámy hrobu a zaznělo několik tónů smuteční písně, ozval se z rakve hlas nebožtíka.

"Haló? Pusťte mě ven!" ozvalo se pomocí reproduktorů ze dna hrobu a současně bylo slyšet bouchání na víko.

"Je tady fakt podělaná tma," pokračoval hlas Shaye Bradleyho. "To je kněz, koho slyším? Haló? Zastavte obřad! Já vás slyším, tady je Shay, jsem v tý bedně," křičel mrtvý muž. "Jen jsem zavolal, abych se rozloučil," zakončil melancholickým tónem Shay svůj poslední výstup ve světě živých.

V té době už se všichni pozůstalí na obřadě smáli od ucha k uchu a muselo jim být jasné, že na tento pohřeb a na Shaye vůbec už nikdy nezapomenou.

Shay měl rád víno a humor

zdroj: Facebook, Shay Bradley

"Otce a bratra Jonathana to napadlo zhruba před rokem. To, co chystají řekli jenom pár lidem," řekla Shayova dcera Andrea. "Jedna z tátových sester z toho byla nejprve zaražená, po pár sekundách si ale uvědomila, že to byl jenom jeho poslední vtípek a způsob, jak nám říct sbohem," dodala.

Podle Andrei byl otec vždy plný života a nechtěl, aby pozůstalí truchlili, naopak chtěl tímto způsobem oslavit svůj život.

Za nás se mu to opravdu podařilo. Podívejte na jeho poslední životní vtípek na videu.

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (10 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení