Muž se vydává za Michaela Jacksona. Fanoušci chtějí, aby šel na test DNA

Twitterem se začalo šířit video, ve kterém vystupuje muž, který vypadá jako Michael Jackson samotný nebo minimálně jako jeho dvojče. Fanoušky popového krále tyto záběry značně znepokojily.
zdroj: Youtube, Sergio Cortés 2x
reklama
5/5 - (10 votes)

Sergio Cortes se živí jako imitátor Michaela Jacksona už několik let a nejen, že jako on vypadá, on jako Michael i zní. Až to nejednoho zamrazí.

Fanouškům nabízí živá vystoupení, prostřednictvím kterých předává návštěvníkům neobyčejný zážitek, díky kterému se mohou znovu "setkat" se svou oblíbenou hudební legendou.

Mnozí fanoušci však zašli až tak daleko, že po Sergio Cortesovi žádají testy DNA, aby se vyvrátilo, že není skutečným Michaelem Jacksonem.

Jeho vzhled skutečně velice připomíná slavného zpěváka, který zemřel v roce 2009. Nejeden skalní fanoušek, který viděl poprvé Cortesovo video, tak pravděpodobně dostal málem infarkt.

Podívejte nyní na video, které strhlo na Twitteru lavinu reakcí, což vyústilo až v dost absurdní žádosti o test DNA a napište nám poté dolů do diskuze, zda byste zde rozeznali Sergia od Michaela Jacksona?

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (10 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení