Muži se nechtělo pěšky domů, tak si vymyslel přepadení. Myslel, že ho policie sveze

Muž se vracel z večerní akce v podnapilém stavu domů, nechtělo se mu ovšem pěšky a tak si vymyslel historku, která mu měla cestu ulehčit.
zdroj: Archív
reklama
5/5 - (5 votes)

18. září kolem 23. hodiny se obrátil podnapilý mladík na hlídku hanušovických policistů s tím, že měl být na ulici Pražská přepaden dvěma neznámými pachateli.

Kriminálníci ho měli zezadu napadnout a udeřit nespecifikovaným předmětem do hlavy.

Následně ho měli ještě okrást o peněženku s doklady a z místa činu utéct.

To zní sice jako dost nebezpečná historka, má to však jeden háček, nestalo se to a mladíkova bolest hlavy po údajném úderu, byla tak maximálně způsobena množstvím zkonzumovaného alkoholu.

Ale vraťme se zpět do večerních hodin téhož dne, policisté zpočátku ani jen netušili a nepředpokládali, co za "napadením" stojí. Vzhledem k tomu, že si mladík stěžoval na bolest hlavy, zavolali záchrannou službu, která jej převezla do nemocnice a sami začali případ prošetřovat.

Při šetření však velmi rychle zjistili mnoho nesrovnalostí, třiadvacetiletý muž se následně k vymyšlené historce přiznal.

Své jednání odůvodnil tím, že se mu nechtělo jít "po svých", a když zahlédl hlídku policie, vycítil šanci, že by ho díky historce s přepadením mohla odvést domů policejním autem.

Muž si tak očividně sousloví "pomáhat a chránit" vyložil po svém.

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (5 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení