Na Instagramu je kráska, v realitě s druhou bradou. Plačková ukázala, jak kouzlí s filtrem

Na Instagramu je jako dokonalá queen, ostatně queen.plackova je zde její přezdívka a i její pořad na TV JOJ nese název Instaqueen, ale v realitě už to tak slavné není.
zdroj: Instagram, queen.plackova/Youtube, Televizia JOJ
reklama
4.2/5 - (9 votes)

TV JOJ se pustila do projektu s názvem pořadu Instaqueen, který pojednává trochu v americkém stylu celebrit o životě výrazné postavy slovenského showbyznysu a instagramové celebrity Zuzany Plačkové.

I když to zní samolibě a vlastně to i samolibé je, královnou ve smyslu Instagramu ona skutečně je, protože kdo jiný se na této sociální síti může pochlubit více než 560 000 sledujícími? To už jsou obrovská čísla, která trumfuje u nás ještě o něco vyššími čísly už jen Leoš Mareš.

Plačkovou si můžete pamatovat jako svéráznou rivalku Nely Slovákové z reality-show Hotel Paradise. Nyní dostala vlastní pořád Instaqueen. "Takový filtr jsem si tam dala, že ani má druhá brada není vidět," říká ve svém pořadu.

Na Instagramu vypadá opravdu skvěle...

Obrazně řečeno vidíme úplná kouzla a čáry, když si porovnáme realitu a její dokonalé fotky na Instagramu. Zuzana Plačková ale může být v klidu, tak jak u ní instagramové fotky nekorespondují s realitou, tak stejně tak je na tom i 99% zbývajících instagramových krásek.

Podívejte na video ukázku pořadu Instaqueen, který odhaluje Zuzu v úplně jiném světle než tak, jak ji můžete vidět na Instagramu.

reklama
Pokračujte ve čtení.
4.2/5 - (9 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení