Nejen v Česku! Na Ukrajině holky za jízdy zpívaly, blbly, popíjely alkohol a během Live Streamu se vybouraly

Před pár dny celou ČR zasáhla autonehoda dvou mladých dívek na Teplicku, které nátáčely live-stream na Facebooku, který poté zachytil i jejich nehodu a nahrál dohromady přes 40 minut drsného a v mnohém poučného záznamu. Shodou okolností se podobná situace nedávno stala rovněž také na Ukrajině...
zdroj: Instagram 2x/VKontakte.ru
reklama
3/5 - (2 votes)

Jedná se o velice podobný případ jako u nás...

2 kamarádky, které v autě zpívají, blbnou, tančí, jedou vysokou rychlostí, řidička se naplno nevěnuje řízení. Jediný rozdíl je v tom, že tato ukrajinská děvčata za jízdy ještě ke všemu popíjela alkohol, tedy jejich chování bylo daleko nebezpečnější než u tragické nehody na Teplicku.

Společný znak byl také to, že svou zběsilou jízdu vysílaly živě na sociální síti, zaznamenaly tak bohužel před zraky spousty lidí i svou vlastní smrt. Záznam přenosu dokumentuje, že jedou i ulicemi města opravdu velmi rychle.

zdroj: VKontakte.ru

Po několika minutách přenosu to dívky ve tmě v plné rychlosti nápalily do sloupu veřejněho osvětlení, poté zavládlo ticho. 16letá Sofia byla na místě mrtvá a 24letá Dasha, která automobil řídila, zemřela na následky nehody v nemocnici. Sofia byla vítězkou místní soutěže krásy.

zdroj: VKontakte.ru
Sofia a Dasha byly typické mladé holky dnešní doby, které si chtěly život užívat naplno...

Během svého vysílání hovořily o tom, jak je život krásný a je třeba si ho umět užívat.

Neměli by se mladí nad svým mnohdy lehkovážným způsobem života zamyslet? V dnešní době je strašně "IN" žít okamžikem, mottem mladých je užívat si život naplno. Akorát při tomto stylu životu v takových případech může i častokrát samotný život v okamžiku skončit...

Nechť jsou tyto dva případy odstrašujícím příkladem pro ostatní mladé.

reklama
Pokračujte ve čtení.
3/5 - (2 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení