Podívejte na nejlepší vystoupení v historii ČS má Talent, kdy měli všichni porotci slzy na krajíčku

Show Česko-Slovensko má Talent, která se vysílá od roku 2010, odstartovala před nedávnem svou 6. sérii, poprvé ji však vysílá pouze slovenská TV JOJ.
zdroj: Youtube
reklama
4.7/5 - (15 votes)

Show zažila mnoho skandálů, jako například zveřejněné pornofotky z gay minulosti hlavního porotce Jara Slávika, jehož teprve tato soutěž výrazně proslavila. První dvě série probíhaly takřka bez problému.

Zlomový moment ovšem nastal ve 3. sérii, kdy po českém a zahraničním vítězi byl jasným favoritem této série opět čech, Alex Dowis, který maloval za použití světla. Ve finále během hlasování došlo k hrubému a neférovému ovlivnění hlasujících od srdíčkové porotkyně Lucie Bíle (50) v neprospěch favorita, ten tak skončil na celkovém druhém místě a vítězem se stal nevýrazný slovenský zpěvák Jozef Pavlusík.

Tato výhra odstartovala sérii tří pěveckých vítězů, po Pavlusíkovi jím byl koktavý Miroslav Sýkora a po roční pauze lonšká kontroverzní vítězka Gyöngyi Bodišová, kdy všechna tato vítězství nesla společný jmenovatel - srdceryvný příběh.

Show, která se prezentuje jako všeobecně talentová, nikoliv pěvecká jako SuperStar, těmito vítězstvími velmi degradovala. Sledovanost rok od roku klesala, Prima postupně utlumovala svou spoluúčast na celém projektu, v 5. sérii dokonce živé díly vysílala až se zpožděním a současnou sérii již nevysílá vůbec. Když něčemu zvoní zvonec, je zřejmě lepší pohádky konec.

Show však přinesla mnoho skvělých vystoupení, tím nejlepším bylo jednoznačně vystoupení kyrgyzstánského vítěze 2. série, Ataie Omurzakova (26). Jeho semifinalové číslo vehnalo porotě slzy do očí, Martin Dejdar dokonce pronesl, že povýšil tanec v této soutěži na umění, kterému dodal duši a smysl...

reklama
Pokračujte ve čtení.
4.7/5 - (15 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení