Přeplněná náplavka lidí bez roušek děsí zdravotníky. Tohle už na vládu hodit nelze

Asi každého zdravotníka, který je již několikátý měsíc v plném nasazení kvůli vysokým počtům vážně nemocných pacientů v nemocnicích, vyděsily nedávné záběry lidí bez roušek a respirátorů na pražské náplavce.
zdroj: Instagram
reklama
5/5 - (4 votes)

Je strašně snadné svádět vlastní frustraci či sobeckost na druhé. Dříve za všechno u širší veřejnosti mohl Kalousek, dnes za všechno může Babiš a v budoucnu to zase bude kterýkoliv jiný v té době vládní představitel.

Ale co kdyby se každý zamyslel prvně nad sebou? Hlavními viníky a těmi, kdo zdravotníkům stěžuje už tak nelehkou práci, jsme totiž v prvé řadě my sami.

Jak si vysvětlit naprosto přeplněnou pražskou náplavku během velikonočních svátků, kde zde lidé mnohdy popíjejí bujaře alkohol zcela bez roušek a respirátorů za současné situace, kdy počty nově nakažených stále nejsou dostatečně pod kontrolou?

Až se nebudou moci děti vrátit do škol, budou krachovat podnikatelé a budou přibývat další oběti po nákaze covidem, tak si vzpomeňte, kdo tomu tímto přístupem pomohl. A to samozřejmě náplavka není v republice jediná, abychom Praze nekřivdili.

K záběrům se vyjádřila i zdravotní sestra

"Tohle je vrchol, já tady padám na...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

"Tohle je vrchol, já tady padám na hubu a oni si tam vesele chlastají. Mám malé děti a chodím do špitálu v podstatě furt, na skleničku čas nemám, vlastně nemám čas na nic a pražátka si vyrazí na výlet," napsala na Facebooku zdravotní sestra.

Někdo může samozřejmě říct, od čeho máme policii, ale dokážete si vůbec představit, že policie řeší jen na náplavce přestupky několika stovek lidí?

Při takto masivní rebelii nejde uplatnit tvrdé zákroky, protože by se to vždy obrátilo proti bezpečnostním složkám, a to ještě ve větší míře než u nedávných případů jednotlivců s rouškami, kde se z hlavních viníků stali na sociálních sítích oběti.

Nad pomocí zdravotníkům a rizikovým osobám tak u nás v Česku bohužel na plné čáře vyhrává sobeckost a vlastní zájmy.

Záběry z náplavky

Na další stránce uvidíte záběry z pražské náplavky.

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Podívejte nyní na další záběry z pražské náplavky, kde lidé chodí bez roušky a respirátorů a bujaře popijejí alkohol bez ohledu na pacienty a zdravotníky v nemocnicích.

A co si o celé situaci myslíte vy? Napište nám to dolů do diskuze.

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (4 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení