Přeplněná náplavka lidí bez roušek děsí zdravotníky. Tohle už na vládu hodit nelze

Asi každého zdravotníka, který je již několikátý měsíc v plném nasazení kvůli vysokým počtům vážně nemocných pacientů v nemocnicích, vyděsily nedávné záběry lidí bez roušek a respirátorů na pražské náplavce.
zdroj: Instagram
reklama

Je strašně snadné svádět vlastní frustraci či sobeckost na druhé. Dříve za všechno u širší veřejnosti mohl Kalousek, dnes za všechno může Babiš a v budoucnu to zase bude kterýkoliv jiný v té době vládní představitel.

Ale co kdyby se každý zamyslel prvně nad sebou? Hlavními viníky a těmi, kdo zdravotníkům stěžuje už tak nelehkou práci, jsme totiž v prvé řadě my sami.

Jak si vysvětlit naprosto přeplněnou pražskou náplavku během velikonočních svátků, kde zde lidé mnohdy popíjejí bujaře alkohol zcela bez roušek a respirátorů za současné situace, kdy počty nově nakažených stále nejsou dostatečně pod kontrolou?

Až se nebudou moci děti vrátit do škol, budou krachovat podnikatelé a budou přibývat další oběti po nákaze covidem, tak si vzpomeňte, kdo tomu tímto přístupem pomohl. A to samozřejmě náplavka není v republice jediná, abychom Praze nekřivdili.

K záběrům se vyjádřila i zdravotní sestra

"Tohle je vrchol, já tady padám na...

Pokračování článku na další stránce

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 4x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení