Růžičkovi řeší sakra problém. Dceru jim vyhodili z bioškolky pro boháče

Vyhazov ze základní, či střední školy není u mnoha sígrů nic neobvyklého. Zato vyhazov ze školky? To se jen tak nevidí. A přesně tento problém potkal Růžičkovi.
zdroj: Facebook
reklama
4.9/5 - (10 votes)

Růžičkovi umístili svou dceru Lejlu do vyhlášené alternativní školky montessori, ale její pobyt v této prestižní školce je u konce a tak nyní musí řešit nepříjemný problém s hledáním nové školky.

Marie Růžičková, manželka známého hokejového trenéra Vladimíra Růžičky, si na Facebooku postěžovala, že chomutovská Kouzelná montessori školička jejich dvouletou dceru vyrazila a nyní musí hledat novou školku. "To, co jsem dnes zažila ve slavné Kouzelné montessori školičce u nás v Chomutově, je vrchol. Jednání paní majitelky Hany K. a paní učitelky Lenky Č. je neskutečné," rozhořčila se Růžičková na svém Facebooku.

"Neustálé poučovaní ze strany "dokonalé" paní učitelky jsem již nevydržela a řekla jsem jí, co mi vadí, což ona neunesla. Také jsem si dovolila odmítnout nabídku na výuku anglického jazyka pro malou, manžel i já jsme zajedno v tom, že je to brzy, Lejlince ještě ani nejsou dva roky," pokračovala ostře maminka Lejly.

"Tímto jsme si vysloužili výpověď ze strany školky, respektive majitelky. Byla jsem vyzvána, abych vešla do kuchyňky (místo do kanceláře), kde na mě čekala paní majitelka s učitelkou a připravenou smlouvou o ukončení docházky. Podotýkám, že vše bez paní ředitelky, která je k tomu kompetentní," dodala.

V montessori školkách se razí alternativní výuka a přístup, se kterými se v jiných školkách nesetkáte. Malá Lejla tak přišla například o biodžus, chléb s chia semínky a nebo lekce jógy.

Podívejte na ukázku vyváženého jídelníčku, o který dcera Růžičkových vyhazovem přišla:

zdroj: Facebook

Školky montessori bývají často označované jako ty "pro vyvolené děti", ne každý rodič si je totiž může dovolit. Jeden měsíc pobytu v takové školce vyjde rodiče na 4500 kč.

Kouzelná školička následně zareagovala tímto prohlášením na Facebooku:

zdroj: Facebook

reklama
Pokračujte ve čtení.
4.9/5 - (10 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení