Tahle žena dala výpověď v práci kvůli tomu, aby mohla pravidelně kojit svého přítele

Jennifer a Brad vypadají jako každý jiný pár. Ve svém vztahu však ukrývají jednu pozoruhodnost. Jennifer tuze ráda kojí, příčemž nemá žádné děti. A zde končí veškerá sranda, nebo ne?
Hashtagy článku: #Šokující
zdroj: Facebook
reklama
2.3/5 - (3 votes)

Jennifer nikdy neměla možnost kojit své dítě a tahle absence se u ní vyvinula poněkud divným směrem. Bradovi tak přednesla návrh, zda by nemohla kojit jeho. Muž jej přijal.

Vše ale nebylo hned tak růžové, jako to vypadá dnes. Jennifer dlouho nemohla někoho, kdo by byl tomuto nakloněn, najít (a nedívíme se).

Svého "vysněného" hledala i pomocí reklam na internetu. Až se jednoho dne konečně zadařilo! Ozval se Brad, shodou okolností její starý známý.

zdroj: Facebook

Žena bývala barmankou. Ve svém podniku ovšem dala výpověď, aby mohla kojit svého 36letého přítele každé dvě hodiny.

Jak to probíhalo?

Když mu řekla, že...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Když mu řekla po čem touží, Brad byl z toho celý zvědavý a nemohl se dočkat až tuto novou zkušenost vyzkouší. Inu Brad tímto frázi "zkusit se má v životě všechno" dává opravdu nový rozměr.

zdroj: Facebook

Jennifer zatím neprodukuje žádné vlastní mléko. Konzumuje však pilulky a různé bylinné přípravky na podporu tvorby mléka. Pár se snaží vyvolat laktaci každé dvě hodiny. Tento časový harmonogram nyní striktně dodržují, žena proto musela dát v práci výpověď.

Brad je vášnivý sportovec a už se na mléko těší, protože je přesvědčen o jeho velkém zdravotním přínosu pro své tělo. Mezitím, co Jennifer pracuje na tvorbě mléka, on cvičí v posilovně, aby pro svou kojící přítelkyni vypadal skvělě.

Přejme jim tedy do budoucna hodně štěstí, hodně mléka a ať jsou oba spokojení!

Pokud by vám tato bizarnost nestačila, podívejte se na ženu, která se chce díky operacím proměnit v draka!

reklama
Pokračujte ve čtení.
2.3/5 - (3 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení