Žena se chce díky operacím proměnit v draka. Má rozpůlený jazyk, odstraněné uši, obarvené oči a rohy

Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Mysleli jste si, že vrchol bizarnosti je vousatá zpěvačka Conchita Wurst? To jste zaspali dobu a byli na omylu, velkém, velikém, převelikém omylu...
reklama
4.6/5 - (10 votes)

Muž z Texasu si řekl, že být kovbojem, tak jak velí tradice jeho státu není moc cool a tak se nechal nejprve přeoperovat z muže na ženu. Takhle nám vznikla Eva.

Jenže žijeme v roce 2018 a být transgender žena už asi také není dostatečný prostředek k nabourávání stereotypů (pro rozumější většinu populace - tradic) a tak se Eva rozhodla přeoperovat rovnou na draka!

Dříve byla viceprezidentkou banky, v jeden moment však usoudila, že to je příliš nudný život a tak si řekla, že se změní v draka. Nyní ji objevíte pod dračím jménem Eva Tiamat Medusa.

K životní cestě draka musela podstoupit mnoho plastických operací jako operace nosu, odstranění uší, změna zabarvení očního bělma nebo rozdvojení jazyka. Nutnou součástí přeměny byla samozřejmě i řada tetování a piercingů. Účet za všechny úpravy se zatím vyšplhal na 900 000 kč.

Přijde vám to nenormální? Vítejte v současnosti, tedy v letech nevkusu, rúzných bizarností a blbosti s cílem za každou cenu se odlišit od ostatních.

Inu ne nadarmo se říká, že každý se chce v dnešní době odlišovat, každý chce být něčím osobitý, až už pomalu nezbývá nikdo normální...

V Brně by to lidé okomentoval slovy: "Podívejte, drak jak sviňa!"

Transgender žena

Obrázek 1 z 9

Transgender žena Eva před jednou z dračích operací.

reklama
Pokračujte ve čtení.
4.6/5 - (10 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení