Tato slavná péčkoherečka si sama vzala život, neuvěříte kvůli čemu! 9 důvodů proč...

Před pár dny světem proletěla zpráva o úmrtí oblíbené a vyhledávané péčkoherečky August Ames (23).
zdroj: Instagram, msmaplefever
reklama
5/5 - (1 vote)

August Ames nechtěla natáčet lechtivý snímek s mužem, který točil v minulosti gay videa, protože nechtěla zvyšovat riziko pohlavní nemoci (které je v gay komunitě výrazně vyšší).

Bohužel se o svém názoru podělila s ostatními na Twitteru a tam byla okamžitě označena za homofoba.

To, že jí tohle nařčení vnitřně ublížilo, značí ten fakt, že ohledně tohoto tématu na svém Twitteru napsala ještě dalších 8 statusů, poté spáchala sebevraždu...

Takové neopodstatněné nálepkování se běžně na sociálních sítích děje, stačí k tomu - mít pouze na věc jiný, vlastní názor jako měla August. Než někoho tedy veřejně označíte a povrchně odsoudíte, ať už jako homofoba, fašistu nebo použijete jinou pejorativní nálepku - pořádně přemýšlejte, jak to ten člověk vezme a jaké to může mít pro něj následky...

zdroj: Instagram, msmaplefever 3x

August měla dle slov kamarádů v poslední době psychické potíže, brala si očividně názory lidí na internetu až příliš k srdci, žila v jakési bublině sociálních sítí, ve které byla většinou nekriticky obdivována a sama dost možná trpěla pocitem dokonalosti. Na druhou stranu, při jejích psychických problémech bylo právě obvinění z homofobie pravděpodobně tím katalyzátorem, který vedl k této tragédii.

Její poslední zprávou na Twitteru bylo v překladu: "S*ru na váš všechny", později byla nalezena mrtvá v jejím domě v Kalifornii. Příčinou smrti bylo oběšení.

August Ames toho měla ve svých 23 letech již dost za sebou, natočila více než 270 snímků. Při svém mladém věku měla ovšem mnohem více před sebou, a to nejen v oblasti její oblíbené branže. Pusťte si dnes na její počest alespoň jedno její video.

Podívejte na všech 9 statusů, které vedly k tragédii. Je to trochu podobné jako sledování seriálu 13 Reasons Why, akorát s tím mrazivým faktem, že toto není seriál, ale realita...

zdroj: Twitter, August Ames

Obrázek 1 z 9

Tato nevinná zpověď August na svém Twitteru vše odstartovala...

August Ames: "Kterákoliv herečka mě může nahradit zítra, budete natáčet s mužem, který točil gay videa, jen tak abyste věděly. BLBOST, to je asi tak vše, co k tomu můžu říct. Agenti se opravdu nestarájí o to, koho zastupují? Jdu udělat svému tělu "domácí úkol" :)"

Na to odpověděla její "kolegyně" z branže Alexis Monroe: "Já si myslím, že je to směšné , když diskriminuješ muže, který dělal nebo dělá gay videa, když polovina branže točila s takovými herci. VŠICHNI herci musí podstoupit STEJNÉ testy, aby mohli dostat práci..."

POKRAČUJTE NA DALŠÍ STATUS

Všech 9 kroků, které vedly k této tragédii uvidíte na dalších obrázcích...

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (1 vote)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení