Verešová má smůlu, objevilo se další soukromé video. Teď už se na fake vymlouvat nejde

Andrea Verešová nezažívá zrovna šťastné a veselé období. Poté, co se před pár dny objevilo první video, kde si má v postelových radovánkách užívat se svým manželem Volopichem, je na světe další video.
Hashtagy článku: #Andrea Verešová #CZ/SK
zdroj: Instagram, andreaveresovaofficial
reklama
4.4/5 - (8 votes)

Andrea Verešová se s manželem Danielem Volopichem pokoušeli u prvního videa vytvořit mediální obraz, že se jedná o fake video, kde byly obličeje dosazené pomocí počítačového programu, a tím zachránit celou situaci. Vše měla podpořit i vypsaná odměna okolo 1 300 000 kč za informaci o tom, kdo video vytvořil a dál rozšířil.

Informaci o odměně však následně Verešová ze svého Instagramu odstranila.

Celá teorie o fake videu se začala rozpadat v momentu, kdy se pustil do své analýzy známý filmový recenzent František Fuka.

Ten narážel zejména na to, že záběry z onoho videa jsou ze stejného prostředí, jaké je vidět i na jednom slavnostním videu z Instagramu Verešové. Tento poznatek umocnil fakt, že toto video bylo následně z jejího Instagramu staženo.

Nyní se objevilo druhé soukromé video...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Nyní se objevilo druhé soukromé video, které lze jako fake označovat jen stěží. Na videu je vyobrazena osoba, která se opět nápadně podobá Andree Verešové. Tato osoba tancuje svůdnými pohyby bez oblečení na taneční píseň a během nahrávky ji další osoba oslovuje jako Andrejku.

Tímhle videem by to však skončit nemělo. Podle informací na serveru, kde se video objevilo, má být totiž podobných videí ještě více.

Jelikož respektujeme soukromí Andrey Verešové, tak její video vám samozřejmě neukážeme.

Můžete se však nyní podívat na video, podle kterého Andrea i na stejnou píseň ve svém videu tančí, což vám o jeho obsahu mnohé napoví.

reklama
Pokračujte ve čtení.
4.4/5 - (8 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení