Veronika Žilková o dětech: Jsou to paraziti. Tuhle radu dala Agátě Hanychové

Influencerka a bývalá modelka Agáta Hanychová je známá nejen svým úspěchem v módním průmyslu, ale také rolí matky. Se třemi dětmi na krku se musí hodně snažit, což je někdy náročné a vyčerpávající. Nedávno prožila stresující období, kdy její nejmladší dcera Rozárie onemocněla a syn Kryšpín podstoupil operaci. Jak se Agáta vypořádává s těmito výzvami a jakou roli v tom hraje její maminka Veronika Žilková?
Hashtagy článku: #Žilková
zdroj: Foto: youtube.com/Koláž: bulwar.cz
reklama
Rate this post

Influencerka a bývalá modelka Agáta Hanychová je známá nejen svým úspěchem v módním průmyslu, ale také rolí matky. Se třemi dětmi na krku se musí hodně snažit, což je někdy náročné a vyčerpávající. Nedávno prožila stresující období, kdy její nejmladší dcera Rozárie onemocněla a syn Kryšpín podstoupil operaci. To vše znamená, že Agáta musí být ve stále připravena čelit novým výzvám a problémům, které život přináší.

Ve stories na svém Instagramu Agáta prozradila, že strávila mnoho hodin v nemocnici, navštívila syna na pokoji a zároveň musela řešit spoustu pracovních věcí. Snažila se zvládnout vše najednou, ale nakonec se obrátila na svou maminku Veroniku Žilkovou, která v minulosti vychovala hned šest dětí.

Foto: youtube.com

Veronika, jako zkušená matka, poradila Agátě, aby si na chvíli oddechla a nechala své potomky, aby se postarali sami o sebe. Žilková se s humorem pozastavila nad tíhou mateřství, narážejíc na to, jak děti někdy „parazitují“ na svých rodičích. Agáta, která nedávno oslavila své 39. narozeniny, si tedy může dát od mateřských povinností alespoň malou pauzu.

Nyní se Veronika věnuje nejmladší dceři Kordule, která se připravuje na maturitu. Tato famózní herečka rozhodně neztrácí své mateřské instinkty a stále je ochotna pomáhat svým dětem v těžkých chvílích. Jejich vztah je naplněn podporou, láskou a samozřejmě i humorem, což dokazuje, že rodinné pouto je nezlomné a silné.

Pokračujte ve čtení.
Rate this post
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení