Youtuberka kritizuje plastová brčka. Kávu přitom pije z plastového kelímku

Antiplastová lobby bojovníků proti plastovým brčkům již zasáhla i nejvyšší vrstvy našich internetových celebrit. K tomuto lobby se nyní připojila populární youtuberka Týnuš Třešničková.
zdroj: Instagram, tresnickova 2x
reklama
4.9/5 - (10 votes)

Svůj odpor k plastovým brčkům demonstrovala na svém Instagramu i youtuberka Týnuš Třešničková, která se po svém popálení v Turecku nedávno vrátila do ČR.

"Dnes jsem byla po delší době ve Starbucks a mrzí mě, že tam neustále mají plastová brčka, když např. i Costa má už celkem dlouho papírovou variantu ?," napsala ke svému stories na Instagramu.

Chápeme, že hanit plastová brčka je teď prostě cool, ale i tak by se u podobné kritiky mělo alespoň trochu přemýšlet...

zdroj: Instagram, tresnickova

Ovšem, jak to tak už u mnohdy podobných propagátorů různých správných věcí bývá, i zde youtuberka zapomněla na jeden zásadní fakt.

Ono plastové brčko je totiž pořád menším plastovým materiálem než kelímek samotný, ve kterém svou oblíbenou kávu drží.

Pokud chce tedy youtuberka opravdu bojovat proti plastům, tak by příště mohla do svého oblíbeného Starbucks zajít s vlastním hrníčkem nebo termoskou a popíjet kávu z nich.

Udělala by tak v boji proti plastům reálně mnohem více než pouhým stěžováním si na plastová brčka na sociálních sítích. Takto by totiž geniálně vyřešila nejen "kritický" problém tolik nechtěných plastových brček, ale navíc i problém samotné plastové nádoby.

A jaký máte názor na plastová brčka vy? Napište nám to dolů do diskuze...

reklama
Pokračujte ve čtení.
4.9/5 - (10 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení