Žena tvrdí, že jídlo je pro ni ztráta času. Žije prý jen ze vzduchu

Audra Bear se považuje za breathariána, což je ve zkratce životní styl, podle kterého není nutné jíst, pít ani spát, protože lze žít pouze ze vzduchu. Američka o sobě tvrdí, že dokáže být bez jídla 3 měsíce a konzumace potravin ji akorát zdržuje od života. Lidé se jí za to ovšem vysmívají.
zdroj: Instatgram, audrabear
reklama
4.7/5 - (13 votes)

Breathariánství je v podstatě jistý druh šarlatanství a není radno se na tuto cestu vydávat. Žádná vědecká studie totiž nepotvrdila, že by bylo možné vydržet takovou dlouhou dobu bez jídla.

Nutno podotknout, že několik takových breathariánů již i zemřelo. Tento životní styl je tak obecně považován za životu nebezpečný.

Audra si ovšem myslí něco jiného...

Podle ní totiž člověk žije díky energii, která se nachází všude okolo nás. Žena dokonce tráví 3 hodiny denně tím, aby trénovala správné dýchání, kterým by mohla "zkonzumovat" co nejvíce energie.

Američanka však kromě vzduchu konzumuje také...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Američanka však kromě vzduchu konzumuje ve svém "jídelníčku" také čaje a ovocné štávy, kterým může (a to dost možná i nevědomky) vděčit za to, že nějakou skutečnou energii kromě té imaginární do těla přeci jen dostane, a díky které může pravděpodobně alespoň trochu fungovat.

zdroj: Instagram, audrabear

Ovšem i tak si žena přidělává na velké zdravotní problémy. Absencí pevné stravy se připravuje o důležité živiny, vitamíny a minerály, které jsou pro dlouhodobě správné fungování lidského organismu potřebné.

zdroj: Instagram, audrabear

Ikdyž se jí to snaží rozmluvit i mnozí odborníci, Audra si stále stojí za svým názorem, že každý žije jen ze vzduchu, akorát si to neuvědomujeme. Spousta lidí se jí za to ovšem na sociálních sítích vysmívá.

reklama
Pokračujte ve čtení.
4.7/5 - (13 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení