Žena natočila zombie kuře. Syrové kuřecí maso ožilo a uteklo z talíře

Opravdu nevídané video se podařilo natočit jisté Rie Phillips z Floridy. Je na něm totiž zachyceno to, jak syrové kuřecí maso ožije a skokem uteče z talíře a následně i ze stolu. Ikdyž to zní poněkud bláznivě, tak je pro to podle odborníků vysvětlení.
zdroj: Youtube 2x
reklama
4.4/5 - (7 votes)

Někteří podotýkají, že by mohlo jít o zinscenované video, kdy mohla mít žena například přivázané maso na provázku a v moment nahrávky jen správně zatáhnout.

Na videu je vidět, jak syrový kus kuřete provede přemet z talíře na stůl a následně se doplácá tak, že spadne až na zem. Téměř dokonalý únik dalo by se říct.

Na internetu dostal tento kus masa ihned přezdívku jako Zombie kuřecí prso. Lidé stále diskutují o tom, zda je to možné, či nikoliv. Podle odborníků však takový případ není ojedinělý.

Podle nich totiž taková věc vůbec není vyloučena. Vysvětlení je takové, že se ve svalech stále nacházela nervová zakončení, která ani po oddělení hlavy neodumřela. Nervová zakončení mrtvých kuřat, ale i hovězího nebo různých druhů ryb (jen si vzpomeňme na vánočního kapra) dokáží rozpohybovat tělo i několik hodin po smrti.

Tohle video je ale opravdu extrémní případ. Jako vystřižené z hororu. Podívejte.

reklama
Pokračujte ve čtení.
4.4/5 - (7 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení