Žena se probudila k životu těsně před svou kremací. Utekla tak hrobníkovi z lopaty

Sedmdesátiletá žena z Thajska může o sobě říci, že doslova utekla hrobníkovi z lopaty. Probudila se totiž těsně před tím, než měla být zpopelněna kremací.
zdroj: Youtube
reklama

Stařenka jménem Phinij Sopajorn byla lékaři prohlášena za mrtvou a čekal ji buddhistický obřad, který předchází zpopelnění.

Během tohoto obřadu si však její manžel všiml, že ještě žije a předčasné kremaci tak zabránil, dá se říct, za pět minut dvanáct.

Žena přestala dýchat v neděli 20. října a lékaři ji na základě toho prohlásili za mrtvou. Následně byl objednán budhistický obřad, před kterým leží tělo po dobu tří dnů uvnitř rakve v chladném chrámu.

23. října byla následně rakev naložena do vozu, který ji odvezl na místo obřadu. Na konci tohoto obřadu následně dochází ke zpopelnění nebožtíka.

Tradice obřadu spočívá v tom, že zesnulému je omýván obličej, čehož se zhostil manžel Thawin Sopajorn. Během tohoto přípravného procesu si všiml, že jeho manželka začala zlehka dýchat, a že se jí pod víčky pohybují oči. Okamžitě zavolal záchranáře, kteří začali s resuscitací. Ti následně potvrdili, že Phinij je skutečně stále naživu.

"Když přestala dýchat a my ji dali do rakve, říkal jsem si, že je to divné, když její tělo není ztuhlé," okomentoval situaci manžel Thawin, který si smrt manželky nepřipouštěl.

Ikdyž je Phinij naživu, tak není při vědomí a lékaři změnu ani bohužel neočekávají. Ovšem i za tohle je Thawin rád. "Jsem rád, že jsem si všiml, že žije. Nyní se o ni budeme starat tak dlouho, dokud nás opravdu neopustí. Kdyby byla zpopelněna zaživa, bylo by to něco hrozného," dodal s úlevou závěrem manžel.

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 2x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení