Babišová slavila narozeniny. Z těchto fotek budou fanoušci Milion chvilek zuřit

Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Z těchto fotek budou fanoušci Milion chvilek zuřit. Jméno Babiš (Babišová) a k tomu Čapí hnízdo je pro ně jako červená pro býka.
reklama

Mezitím, co chystá spolek Milion chvilek pro demokracii jednu ze svých největších demonstrací na pražské Letné, Monika Babišová oslavila své pětačtyřicáté narozeniny na Čapím hnízdě. A bylo to ve velkém stylu.

Na jedné společné fotce mají Monika, Andrej a ostatní kšiltovky s nápisem "SORRY JAKO", což musí spolek Milion chvilek demokracie nakrknout ještě o to více.

Výběr místa oslav je sám o sobě kontroverzní. Sídlo je předmětem kauzy, ve které je premiér Andrej Babiš obviněný z čerpání dotací. Hláška "sorry jako" zase naráží na reakci Babiše, kterou pronesl v rozhovoru pro Českou televizi - nutno dodat, že hláška od té doby v podstatě zlidověla a stala se jedním z mnoha symbolů hnutí ANO.

To ale nebylo vše, oslavenci si na sebe oblékli triko s nápisem "chceme motýle", což je další hláška premiéra, která se v posledních týdnech zpopularizovala zejména na sociálních sítích.

Jedno je jisté, po zhlédnutí následujících fotek budou fanoušci spolku Milion chvilek pro demokracii zuřit.


GALERIE (7x foto)
Další v galerii:
Podívejte na další fotku Podívejte na další fotku Podívejte na další fotku
reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 5x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení