Česko jako v Rychle a zběsile: Další kreténi se natáčí za jízdy a ohrožují vysokou rychlostí bezpečnost ostatních

Česko se stále ještě nevzpamatovalo z děsivé autonehody na Teplicku, kde dvě mladé dívky při rychlosti 140 km/h bouraly a jedna z nich to nepřežila. Celá nehoda získala neuvěřitelný příběh, protože dívky vše vysílaly živě na Facebooku a tak z toho vznikl velmi mrazivý příběh, který získal svou duši.
zdroj: Youtube 2x
reklama
5/5 - (1 vote)

Tento příběh totiž v sobě ukrýval mladickou nerozvážnost, bezstarostnost, osudovost, zábavu, veselost a smích v mrazivém kontrastu s následným pištěním, nářekem a sýpáním po nárazu. Nyní se objevilo další video...

Co za tím stojí? Touha po exhibicionismu, touha potom odlišit se, vystoupit z davu a být jiní než všechny ty "ovce", které dodržují předpisy.

Ony předpisy však mají své velké opodstatnění - nejedná se tedy pouze o jakousi formu "buzerace", což si mnozí myslí, protože kdyby je totiž řidička na Teplicku dodřzovala, vysoce pravděpodobně by k nehodě s tragickými následky vůbec nedošlo.

Dnešní společnost, zpěváci a internetové vzory totiž mladé učí k tomu být naprostou individualitou, myslet pouze na sebe a být tím co má všechna pravidla na párku - což prezentují jako jediný zpsůob toho, jak dosáhnout pomyslnného úspěchu a štěstí. Životním smyslem mladých je tak mnohdy falešná sláva na sociálních sítích, pro kterou jsou schopni častokrát i velmi riskovat.

A tak vznikají podobná videa jako tohle další v pořadí, kdy jen pár dní po tragické nehodě na Teplicku se kluci v autě natáčejí, jak při vysoké rychlosti přejíždí z jednoho pruhu do druhého, předjíždí ostatní auta jako na závodním okruhu a ohrožují tak bezpečnost nejen svou, ale sobecky i ostatních. Na nahrávce se také navíc ostatním ukázněným řidičům smějí.

Tentokrát to však tragicky ještě neskončilo...

Co si o takto bezohledné jízdě myslíte? Myslíte, že se mladí řidiči poučí?

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (1 vote)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení