Jasmina od Rytmuse sjela matku bez peněz: Měla jsi na sobě makat, až pak si udělat dítě

Na Instagramu Jasminy Alagič Vrbovské se rozhořela bouřlivá diskuze, která začala zprvu pohodovou fotkou a nevinným komentářem. Když se do diskuze kriticky zapojila uživatelka momo_alien, Jasmina kritiku lehce neustála...
zdroj: Instagram, jasmina_alagic
reklama
4.5/5 - (4 votes)

Jasmina momentálně prožívá snové období. Vdala se za svou lásku rapera Rytmuse a společně s ním čekají na příchod prvorozeného syna.

Vlivem těchto událostí začala Jasmina své radostné období sdílet s lidmi na Instagramu. Ne vše se ale vždy povede. Důkazem je nedávný slovní konflikt pod Jasmininou fotkou.

Jasmina se zprvu pod fotkou rozepsala, jak naloží se svou popularitou a jakým chce být influencerem. Chtěla by, aby na jejím Instagramu byl vidět radostný život. "Chtěla bych, aby tu byl vidět můj opravdový život, radost z něj, radost z maličkostí, nedokonalostí, dokonalostí, těšení se z úspěchů, ukazování věcí, které mám ráda. Není mezi námi rozdíl, žádný. Jsme lidi. Všichni stejní," začala Jasmina.

"Bez dalších zbytečných slov, prosím ať je tu vždy cítit chuť žít tento úžasný neobyčejný život, umět si vychutnat moment, na dědině s klobásou nebo na pláži s chobotnicovým salátem úplně stejně. Takže tady prosím nehledejte každodenní příspěvky o bio stravě a o tom, jak zachránit planetu, zvířátka, atd. Spíš si myslím, že kdyby začal každý človek záchranou sebe samotného a to například pozitivitou nebo hezčím viděním života, byli bychom všichni takříkajíc "zachránění" a více v pohodě" dodala Rytmusova manželka.

Následně se ovšem do debaty zapojila svým komentářem uživatelka momo_alien a oheň byl na střeše. "Milá Jasmino, všechno, co píšeš, je milé a pěkné. Jen někdy trochu smutné. Ty prezentuješ telefon, dětské věci, kosmetiku, oblečení, hrnce a v konečném důsledku to za svou reklamu dostaneš minimálně zadarmo, a nebo za to dostaneš ještě pekně zaplaceno. A co ty rodiny, kde muž dostane výplatu 700 euro, žena je doma na mateřské a skoro nic nedostává a k tomu splácejí hypotéku, aby mohli vůbec bydlet. Takových lidí je víc než takových jako ty. Ti mohou jen slintat a smutně projíždět tvůj profil a rádi se na něj podívaji, mají tě rádi," napsala momo_alien.

Tento komentář se ovšem Jasminy poněkud dotkl a uživatelku momo_alien ve své reakci vůbec nešetřila. "Vymlouvat se na nízkou mateřskou a na příjem muže mi přijde... promiň, pokud se tě teď dotknu, ale proč jsi na sobě a svém životě ty sama nezamakala předtím, než sis udělala dítě?! Ano, teď přijde milion výmluv, jak ne každý má takové možnosti atd atd atd, ale ruku na srdce, opravdu nejsou žádné?" setřela svou kritičku Jasmina.

Podívejte nyní v galerii na celý konflikt v originálním znění.

1

Obrázek 1 z 4

Tato nevinná fotka rozpoutala bouřlivou diskuzi.

Podívejte na dalším obrázku na to, co následovalo...

reklama
Pokračujte ve čtení.
4.5/5 - (4 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení