Muž na Českobudějovicku venčil po 21. hodině plyšového psa. Zastavila ho hlídka policie

Muž se rozhodl vystřelit si ze zákazu vycházení po 21. hodině, které platí od 28.10. a vyšel si v noci na českobudějovické náměstí společně se svým plyšovým psem. Policejní hlídce, která ho zastavila, následně sdělil, že svého plyšového psa venčí.
zdroj: Česká televize
reklama

Venčení plyšového psa v nočních hodinách překvapilo místní strážníky na náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích.

"Venčím tady psa, nedělám nic nezákonného," řekl ve po desáté hodině mladík strážníkům. Při prokazování své totožnosti však strážníkům sdělil, že se jedná o recesi.

Hlídka městské policie následně pochopila mladíkovu nadsázku a věc dále neřešila mimo jiné proto, že se muž po poučení vydal ihned ke svému domovu. "Tento neobvyklý případ vyřešili strážníci pouze domluvou," sdělila mluvčí českobudějovické městské policie.

Strážnici na Českobudějovicku řešili během posledních dní celkem pět porušení protikoronavirových opatření. V jednom z případů si pochutnávala skupina lidí na náměstí na drincích z nedaleké kavárny.

Kromě toho a venčení plyšového psa strážníci dále řešili i otevřené provozy stánků na Sokolském ostrově a u malého jezu, které mají být nyní zavřené.

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 3x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení