Na novináře praskla nevěra během přímého přenosu. Objevila se mu tam milenka

Během koronavirové krize se rozmohl v mnoha odvětvích trend videopřenosů přímo ze svého obydlí. Španělský novinář z televize Estado de Alarma Alfonso Merlos však při živém vysílání ze svého home office poněkud narazil.
zdroj: Youtube
reklama

Vysílat z home office během současné koronavirové krize se naučila spousta lidí. Ale takové vysílaní z domova, obzvláště pokud jde zároveň o živý přenos v televizi, s sebou nese i řadu úskalí. Lidi, kteří tento přenos sledují, totiž vidí vše, co je v záběru a to si mnozí očividně neuvědomují.

Zpravodajská hvězda Alfonso Merlos by byl mnohem raději, kdyby se v záběru neukázalo vše, co se během přenosu ukázalo, protože by si tím ušetřil mnoho vysvětlování. V jeden moment se totiž v záběru mihla jeho spoře oděná milenka. Pokud se tedy nejednalo o nějakou epidemioložkou, se kterou dělal privátní rozhovor, a které zrovna bylo horko.

No, nebudeme z toho Alfonsa vykecávat. Byla to milenka a dokonce ve Španělsku velmi známá. Jedná se totiž o mladou a krásnou novinářku Alexiu Rivas, přičemž záletný novinář je v současnosti ženatý s tamní hvězdou Big Brothera Martou Lopez.

Podívejte nyní na video, které nevěrného reportéra prásklo.

A nyní se podívejte v galerii na krásnou Alexiu. Po zhlédnutí následujících fotek snadno pochopíte, proč se do ní nevěrný novinář zakoukal.


Obrázek 1 z 12
zdroj: Instagram, alexiaarivas
Obrázek 1 z 12

Je to pořádná kočka, nemyslíte?

Podívejte na její další fotky...

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 2x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení