Pavel Novotný přivítal v Řeporyjích Andreje Babiše juniora. Pochutnali si na koblihách

Andrej Babiš junior se vrátil do Česka během odklízení trosek na Moravě, kterou zásahlo ničivé tornádo. Předtím žil ve Švýcarsku a chvíli i na Krymu. Teď po svém návratu nešetří kritikou svého otce.
Hashtagy článku: #Andrej Babiš #Pavel Novotný
zdroj: Twitter, Pavel Novotný
reklama
5/5 - (2 votes)

Premiér Andrej Babiš tvrdí o svém synovi, že trpí schizofrenií. Junior zase říká, že se ho chce otec jenom zbavit. Syn premiéra se tak nyní vydal na křižáckou výpravu vůči svému otci, protože na rodinnou idylku to tedy rozhodně nevypadá.

Andrej Babiš mladší po svém návratu zveřejňuje na Twitteru jeden příspěvek za druhým a svého otce zde vůbec nechválí - spíš naopak. Naposledy se například omluvil i Miroslavu Kalouskovi za výrok, který jeho otec pronesl na půdě Poslanecké sněmovny, a pozval ho na pivo.

Junior se neostýchá setkávat se s největšími politickými konkurenty svého otce. Jako zrovna nedávno, kdy se setkal v Řeporyjích s místním excentrickým starostou Pavlem Novotným.

Pavel Novotný předal mladému Babišovi medaili. Ten mu zase na oplátku přivezl koblihy...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Starosta Řeporyjí předal mladému Babišovi za MČ Praha Řeporyje medaili. Ten mu zase na oplátku v narážce na svého otce přivezl koblihy.

Pavel Novotný považuje syna premiéra, jehož osobě nemůže jinak přijít na jméno, za kamaráda. Užili si spolu velkou legraci...

Je zřejmě jen otázkou času, kdy některou z politických stran napadne nabídnout Babišovi juniorovi místo na kandidátce.

Dočkáme se tedy v naší politice pokrevního souboje otce se synem? Napište nám svůj názor dolů do komentářů.

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (2 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení