Všimli jste si toho nenápadného trendu? Zdá se, že si lidé kolem nás osvojili zvláštní způsob komunikace. Stěžují si na všechno možné, jakoby mimochodem, mezi řečí. Není to žádné hysterické kňourání, jen takové to jemné povzdechnutí u kávy, vtip o tom, že „život je strašně těžký“, nebo svěšená ramena, kdykoliv se konverzace stočí na práci, únavu nebo peníze. Na první pohled se to zdá normální. Máme pocit, že nás to sbližuje a dělá to z nás „lidi z masa a kostí“.





