Rytmus v písni prozradil jméno svého prvního syna. Bengoro to nakonec nebude

Rytmus nedávno zvěřejnil neočekávanou skladbu, ve které se vyznává k lásce ke svému doposud nenarozenému synovi.
zdroj: Instagram, rytmusking
reklama

Píseň je to velmi emotivní a kdo zná Rytmuse pouze jako drsňáka, tak bude velmi překvapen. Videoklip doplňují záběry Rytmuse s novomanželkou Jasminou Alagič.

Zamilovaná dvojice podle všeho původně uvažovala o jménu Bengoro, ale tak se nakonec jejich syn jmenovat nebude.

Porod Jasminy se blíží každým dnem a Rytmus už svého prvního potomka nedočkavě vyhlíží. Čekání na syna si zkrátil složením skladby, kterou vydal na svém Youtube pod názvem Sanel.

A právě Sanel bude jméno jejich budoucího potomka. "Jsi náš vysněný prvorozený syn Sanel a nenechej se nikdy zlomit ničím," říká Rytmus v textu této písně, který si můžete celý přečíst zde.

Netradiční výběr jména strhl vekou diskuzi na sociálních profilech Rytmuse i Jasminy. Zatímco Rytmus si z komentářů lidí nic moc nedělá, na Jasminu vzhledem i k pokročilé fázi těhotenství, na kterou doléhají hormony, působí komentáře mnohem víc. "Táta Rytmus napsal nádhernou píseň, kterou přiznám se, že stále nemůžu poslouchat bez pláče," napsala na jednom ze svých instagramových příspěvků.

Tento příspěvek okomentovala uživatelka Eva, které se jméno Sanel zrovna dvakrát nepozdávalo. Ovšem zahrávat si s těhotnou Jasminou se v poslední době zrovna dvakrát nevyplácí. Jasmina se s touto uživatelkou pustila do slovní přestřelky, kterou ukončila doporučením, aby už Eva raději nekomentovala. "Z úcty k sobě samotné už nekomentuj," napsala "zlobivé" fanynce závěrem svého komentáře Jasmina.

Nebyla to její první potyčka na Instagramu v poslední době. Před krátkým časem se Jasmina pustila do matky, která nemá peníze.

Pusťte si nyní ve videu emotivní skladbu, kterou složil táta Rytmus svého synovi Sanelovi.

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 2x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení