Tato 10letá holka šikanovala své spolužáky, otec pro ni vymyslel drsný trest!

Otec zjistil, že jeho 10letá dcera ve škole šikanuje své spolužáky. Neudělal však to, co mnozí jíní rodiče, tedy že by si šel stěžovat do školy, že něco takového jeho "ďěťátko" určitě udělat nemohlo, a že za to mohou jiní než on jako rodič a jeho dcera...
zdroj: Facebook, Matt Cox
reklama
4.4/5 - (20 votes)

Postavil se totiž k celé situaci jako rodič s velkým R!

Matt Cox se rozhodl udělit své dceři, namísto nějakého stěžování si, pořádnou lekci.

Jeho 10letá dcera Kirsten byla při cestě do školy vyhozena ze školního autobusu, protože šikanovala své spolužáky. Následně zavolala otci, aby pro ni přijel a odvezl jí do školy...

Otec se ovšem rozhodl Kirsten pořádně potrestat, vymyslel totiž to, že do školy půjde pro své neukázněné chování pěšky. Matt jel během cesty autem za ní a celý "výkon trestu" natočil na video, který pak následně nasdílel na svůj Facebook, aby ukázal, jak účinně bojovat se šikanou.

Fyzické tresty za použití násilí na dětech jsou v dnešní době společensky vyloučené, ale trest, při kterém si dítě něco vytrpí, může při tom nad svými činy přemýšlet a zároveň mu není nikterak ublíženo, je zřejmě velice vhodnou možností.

Trest rozdělil lidi na dva tábory

Tohle video, ve kterém jde dcera pěšky 8 kilometrů v mrazivém počasí, kdy ji mezitím v autě natáčí její otec, ovšem rozdělilo ostatní lidi na dva tábory. Jedni to schvalují a vidí za tím dobrou metodu, jak ze svého dítěte vychovat dobrého člověka, druhým to však připadá již za hranou toho, jak by se rodič ke svému dítěti měl chovat.

Pokud však budeme takové prohřešky, a šikana je obrovským prohřeškem, protože jsme byli již několikrát svědky toho, že může stát za sebevraždou šikanovaného dítěte, neustálě omlouvat nebo dokonce tolerovat, tak bude ve společnosti jenom hůř. Trest za takové prohřešky je prostě nutný a žádné sluníčkové úvahy nejsou namístě.

Podívejte na VIDEO z výkonu tohoto trestu, které naleznete na další stránce...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Nyní se můžete podívat na výkon tohoto velice netradičního trestu přímo na videu.

Jaký máte na to názor? Napište nám to dolů do komentářů...

reklama
Pokračujte ve čtení.
4.4/5 - (20 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení