Zeman spálil červené trenýrky, na novináře připravil dokonalý trolling!

Od Miloše Zemana jsme zvyklý na ledacos, ale tohle tu vážně ještě nebylo! Podívejte na to, jak spálil trenýrky.
zdroj: Youtube
reklama

Ve středu svolal se vší vážností na další den náhlou tiskovku, na které měl sdělit informace, jejichž obsah ovšem zůstal všem utajen.

Všichni jeho odpůrci najednou zakvičeli blahem, mysleli totiž, že prezident oznámí svou rezignaci. Někteří vtipálci tipovali, že oznámí zásnuby své dcery Kateřiny s mluvčím Jiřím Ovčáčkem nebo si Ovčáčka rovnou adoptuje.

Zeman všem vytřel zrak

O žádnou rezignaci se v žádném případě nejednalo, jednalo se o happeningovou akci, tak jak to sami aktéři nazvali, na které s pomocí svého kancléře a dvou hasičů spálili červené trenýrky, které mu na hradě před pár lety nechala skupina Ztohoven. Celou akci okomentoval slovy: "Hoří pěkně!"

Smyslem celé akce bylo dle jeho slov ukázat, že protestovat by se mělo argumenty a ne spodním prádlem, tak jako to dělají v poslední době jeho zarytí odpůrci. Povedl se mu zároveň dokonalý trolling na ty novináře, se kerými bojuje celé prezidentské "angažmá". Ti v očekávání a napětí čekali rezignaci a dostali spálené trenýrky.

Jedna věc je jistá, tato akce opět rozdělí lidi na dva tábory - jedny to velice pobaví a druzí to budou považovat za trapnost a dno.

Jaký je váš názor? Pobavil vás, nebo to považujete za trapnou věc?

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 1x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení