Zpěvák chtěl mít Survivor místo vojny. Nevydržel ani jednu epizodu a ze hry odstoupil

Zpěvák Vojtěch Drahokoupil vstoupil do soutěže ve kmeni Mao po boku ostatních celebrit. Po psychických problémech však odstoupil už před první hrou o imunitu. V té kmeny hrají o to, který kmen půjde na kmenovou rady (ten který nezíská imunitu), na které poté daný kmen vyloučí jednoho ze svých členů.

Mladý zpěvák v jedné ze zpovědi během úvodního dílu Survivor Česko & Slovensko prohlásil, že by chtěl touto soutěží zjistit, zda je chlap, když už není vojna. Jeho životní zkouška však neměla dlouhého trvání.

Po náročné noci, ve které všichni soutěžící promokli, se u něj totiž dostavily psychické potíže a rozhodnul se ze soutěže sám odstoupit. Podpořila ho z jeho kmene zejména herečka Iva Pazderková, která podle svých slov trpí podobnými problémy.

Drahokoupil musel následně kvůli svému odstoupení snést mnoho nepříjemných komentářů a stal se i terčem vtipů jako například...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Drahokoupil musel následně kvůli svému odstoupení snést mnoho nepříjemných komentářů na Instagramu. A nejen to, stal se dokonce terčem známého internetového vtipálka TMBK.

TMBK alias Tomáš Břínek je autorem vtipných koláží na různá aktuální témata. Jeho většinovou tvorbu tvoří politické koláže. Někdy však zabrousí i do společenských témat. Na jeho profilu jsme tak mohli v minulosti najít například koláže na neoblíbenou Pavlínu z MasterChefa nebo Nelu Slovákovou. Nyní vytvořil vtip o Vojtěchu Drahokoupilovi, který odstoupil ze show Survivor Česko & Slovensko.

Nyní vymyslel vtip právě na odstoupivšího zpěváka ze Survivor. "Gratuluji k přežití deseti hodin aneb když si spleteš Survivor s Like Housem," napsal bez servítek u této fotky na svém Instagramu.

zdroj: Instagram, TMBK / Facebook, TMBK

Mnoho lidí se poté Drahokoupila zastávalo "Opravdu si tu děláte srandu z člověka, který se přiznal ke svým psychickým problémům? Je to super...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Mnoho lidí se poté Drahokoupila zastávalo "Opravdu si tu děláte srandu z člověka, který se přiznal ke svým psychickým problémům? Je to super člověk, jeho hudbu neznám, ale slyšela jsem s ním nějaké podcasty, má to hodně v hlavě v pořádku. Panické ataky a deprese nejsou nic, co by si někdo vybral," napsala například Nikola na jeho Facebooku.

zdroj: Instagram, TMBK / Facebook, TMBK

Samotný TMBK si nemyslí, že by udělal něco zlého. "Nemyslím, že jsem něco přestřelil, myslím, že spíš přestřelil on, když se do něčeho takového hlásil. Místo něj by tam byl určitě rád někdo jiný, kdo by neodstoupil hned v prvním kole. Příště doporučuji nejdříve navštívit psychologa a zjistit, jestli je můj stav na něco takového připraven," řekl Super.cz.

A jaký na to celé máte názor vy?

Přehnal to TMBK, nebo neměl zpěvák na ostrov Survivor vůbec jezdit?

Napište nám to dolů do diskuze.

Skóre: 5 (100%) hlasováno 2x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení