Bratra Moniky Absolonové čeká velký den: Prozradil, že s otcem už roky není v kontaktu

Marek Absolon má rád rychlá auta, bojové sporty a psy. Jak prozradil moderátorce Báře Kirchnerové v podcastu Známí známých, vášeň k rychlým autům má v sobě už od mládí. „Od raného mládí jsem se okolo těch aut nějakým způsobem pohyboval a fascinovaly mě,“ říká Marek Absolon, který v automobilovém průmyslu našel i své profesní uplatnění, kdy milovaná auta zkombinoval s obchodováním a prodává BMW.
Hashtagy článku: #Absolonová
zdroj: Foto: instagram.com/Koláž: bulwar.cz
reklama
Rate this post

Kromě aut má další velký koníček, a tím jsou bojové sporty, nově například thajský box. „Mě vždycky nějakým způsobem ty bojové sporty bavily, imponovaly mi. Tak jsem si řekl ‚pojďme to začít dělat‘, jako s přítelkyní, ne, že bychom se nějak prali doma,“ vysvětlil v rozhovoru. Mimo jiné popsal svou práci, úroveň v bojových sportech a roli jeho partnerky v tomto koníčku.

Vyrůstání se slavnou sestrou

Marek je o 11 let mladší než jeho sestra Monika, která začala svou úspěšnou pěveckou kariéru během jeho dětství. „Když jsem byl malý, nějak moc jsem to nevnímal. Asi nejvíc třeba na základce, osmá nebo devátá třída… Bylo to asi fajn, byla tedy období, kdy jsme třeba byli v nějakém časopisu. Když jsme jeli třeba autobusem, lidi se na mě koukali nebo ukazovali… Ale jinak to bylo fajn. Nemůžu proti tomu říct nic masivně špatného,“ zavzpomínal.

Teď už si Marka Absolona se zpěvačkou Monikou na první pohled jen tak někdo nespojí. „Právě, že vůbec nespojí, což je asi fajn. Když se třeba takhle v práci představíte, tak se lidi pak zeptají třeba na konci schůzky, jestli je to ségra,“ popsal. Také dodal, že je na sestru po celý svůj život hrdý. Zpočátku ji vozil i na vystoupení a dělal jí vlastně něco jako bodyguarda. „Byl jsem spíš jako ‚podržtaška‘ pro všechno. Vzal jsem ji na vystoupení, chodil se základnami, protože ségra nezpívá na playback, ale zpívá každé vystoupení naživo. Tam jsem byl celou dobu a nějak jsem tam hlídal,“ zavzpomínal.

Plánování svatby a nový začátek

Marek Absolon se těší na svůj velký den, který se plánuje na tento rok. Svou přítelkyni požádal o ruku během dovolené v Thajsku, což bylo pro oba velmi romantické a nezapomenutelné. „Bude to letos, protože nechceme do roka a do dne, ale chceme to všechno zvládnout ještě letos,“ řekl nedočkavě Marek. Je zřejmé, že se těší na nový začátek společného života se svou budoucí manželkou.

Foto: facebook.com

Podpora od sestry a rodiny

Monika Absolonová má se svým bratrem velmi blízký vztah, a i když jejich životní cesty jsou odlišné, vzájemně se podporují. Marek často zmiňuje, jak je na svou sestru hrdý a jak ho její úspěchy těší. Je pravděpodobné, že Monika bude hrát důležitou roli na Markově svatbě a bude ho podporovat v tomto novém životním kroku.

Životní filozofie a budoucí plány

Marek Absolon, který prošel různými životními zkouškami, má jasnou životní filozofii. Své zkušenosti a zážitky bere jako poučení a věří, že všechno zlé je pro něco dobré. „Hlava rodiny vždycky byla naše maminka. Ale spíš jsem musel vzít svůj život pevně do svých rukou,“ uvědomuje si Marek. Tento přístup mu pomohl překonat obtížné období a nyní se těší na nové výzvy, které mu život přináší.

Budoucnost v automobilovém průmyslu a bojových sportech

Marek našel svou vášeň v automobilovém průmyslu, kde kombinuje své znalosti a lásku k rychlým autům s obchodováním. Jeho práce ho naplňuje a zároveň mu umožňuje se věnovat svým dalším koníčkům, jako jsou bojové sporty. „Mě vždycky nějakým způsobem ty bojové sporty bavily, imponovaly mi,“ říká Marek, který se aktivně věnuje thajskému boxu.

Závěr

Marek Absolon, bratr slavné zpěvačky Moniky Absolonové, se připravuje na nový životní krok – svatbu. Jeho životní cesta byla plná výzev, ale díky podpoře rodiny a vlastnímu odhodlání se mu podařilo najít stabilitu a štěstí. Jeho příběh je inspirací pro mnoho lidí, kteří se potýkají s podobnými životními překážkami. Marek nyní hledí s optimismem do budoucnosti a těší se na společný život se svou budoucí manželkou.

Pokračujte ve čtení.
Rate this post
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení