Devítiletý chlapec žil dva roky úplně sám a nikdo si ničeho nevšiml: Důvod rozplakal celé okolí!

Publikováno 25.06.2026
Autor:
Hashtagy článku: #ŽádnéNicNásNenapadlo
reklama
Rate this post

Dva roky žil chlapec v bytě úplně sám, a přesto si toho dlouho nikdo nevšiml – ani sousedé, ani škola, kam pravidelně chodil a kde patřil mezi nejlepší žáky. Jak je možné, že dítě ve věku devíti až jedenácti let dokázalo skrývat, co se doma doopravdy děje?

Chlapec žil sám od devíti let. Ve škole působil jako bezproblémový žák

Případ, který šokoval okolí, se týká chlapce, jenž měl podle zjištění úřadů žít sám v letech 2020 až 2022. V té době mu bylo přibližně 9 až 11 let. Navzdory tomu, že šlo o dítě v mimořádně rizikové situaci, dlouho se na jeho osamělý život nepřišlo.


Pokračujte ve čtení článku na další straně níže.



Rate this post
Autorský
článek



Co si o tom myslíte?
Diskuze